категорії: репортаж стаття

Літературний Слем - Вища Київська Ліга

теґи: Літературний слем

Цього вівторка в славнозвісному клубі «Ленін» відбулася подія, яка заслуговує на увагу кожного, хто почуває себе близьким до сучасної культури загалом і літератури зокрема. Літературний Слем- Вища Київська Ліга – дійство, яке ще раз підтверджує той факт, що на теренах нашої Батьківщини талановиті письменники були, є і будуть.

Стан: нестримуваний афект

Мета: підтримати молодих письменників

Завжди очікувані люди, атмосфера, що спонукає до невимушеності, чи то пак, як зараз прийнято говорити, неформальності – сьогодні в «Леніні» ніби зібралась компанія давно знайомих людей, які в абсолютній більшості проголосили епатажність невід’ємним атрибутом своєї творчості. Під стать часу вони відкинули всі стереотипні рамки, що ії дбайливо вибудовували шкільні вчительки рідної мови та літератури. Були крики, був і шепіт, годі й говорити, що і вірші були різні, але всі ці люди без вийнятку добровільно вирішили приєднатися до цього дійства.

Богдан Рачок – (ун. ім. Шевченка (викладач)) Результат: гарний шматок неординарної думки без м’яких кутів, поповнення середньостатистичного словникового запасу вздовж і впоперек

 Формат зустрічі «слем» є , безперечно, найбільш актуальним на сьогоднішній день, тому що винятново підкреслює тенденцію додавання до сучасної літератури елементів performance. Динамізм події дав змогу молодим «трудівникам пера» водночас довести свою власну відповідність умовам, чи то актуальність, показати живий, не затертий шаблонами погляд на світ та, звичайно, отримати гідну оцінку власної творчості з боку споживачів останньої.

фотозвіт тут:

rol.sumno.com/gallery/literaturnyj-slem-u-klubi-lenin/